Od středy do pátku neobíhám ani nepíšu články,
osobní důvody =) vynahradím, nebojte.
- Jane

Duben 2014

Loučení s pokračováním

11. dubna 2014 v 16:44 | Jane |  Jane
Ach, je mi to opravdu moc líto, protože mám tento blog ráda. Je docela mladý, ale já už tak mladá, jako jsem byla, když jsem ho zakládala, nejsem. Ta jo, dost keců. Končím s blogem, ale jedu dál na nové adrese! Ta zní: in-your-dreams.blog.cz a jmenuji se tam Candis. Své affs moc prosím, abyste si mě přepsali a pokud už mě s novou adresu nechcete, tak si mě vymažte a informujte mě o tom, prosím. Děkuji vám za pochopení.

Teď ještě k tomu, proč je konec s blogem. Není to proto, že by mě blogování nebavilo. Mě totiž nebaví klíčová věc - pou. Prostě už je to moc dětské na to, abych o tom měla blog. Tak jsem se posunula dál. Už dlouho mi nevyhovovalo upínat se k jednomu tématu. Nemyslete si, že konec blogu bylo impulzivní rozhodnutí! Už dlouhou dobu jsem o tom přemýšlela až mě moje neochota sem přijít dohnala k definitivnímu založení nového blogu.

Tímto se loučím. Teda, nevylučuji, že se sem někdy vrátím, ale znáte to, vždycky se něco slíbí a pak nedodrží, každopádně na blog budu vzpomínat v dobrém. Asi mi bude chybět.

KDYBYCH SE S NOVÝM BLOGEM NEUCHYTILA, DÁM VÁM VŠEM VĚDĚT A VRÁTÍM DE SEM =D

Tak sbohem, přátelé. A nezapomeňte se podívat SEM!